Rensa Taşımacılık, mevcut olan tüm hizmetlerinde titizlikle hareket etmekte, güven ve kalite ilkelerinden şaşmadan nakliye işlemlerini yerine getirmektedir. Ancak kamu kurum taşımacılığı konusunda ekstra özen gösterilmesi gerektiğini düşünen firmamız kamu ve kurumların doğrudan prestij ile alakalı olduğunun bilincindedir. Rensa Taşımacılık bu iş yerleriniz için gerekli olan her ayrıntıyı ve taşınma işlemlerinde meydana gelebilecek olası sorunları sizler için düşünmektedir.

Kamu Kurum Taşımacılığı Nedir?

Kamu ve kurumlar firmaların çeşitli alanlardaki faaliyetlerini yürüttükleri yerler, bir bakıma da firmaların merkezleri olarak bilinmekte ve oldukça önem teşkil etmektedirler. Kamu ve kurumlar önemli olan birçok eşyayı da içinde barındırır. Söz konusu bu yerlerin de bir adresten başka bir adrese kaliteli ve güvenle taşınması işlemi de Rensa Taşımacılık ile mümkündür. Firmamız, kamu kurum taşımacılığı hizmetini titizlikle yerine getirmekte her ayrıntıyı sizler için düşünmektedir.

Rensa Taşımacılık Güvenli Taşımacılık

Kamu kurum taşımacılığı hizmeti, farklı eşya gruplarını barındırması ve genellikle evrak gibi önemli materyallere sahip olması nedeniyle evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok hizmetimizden bir hayli farklıdır. Kamu kurum eşyalarının %90’ını mobilyalar oluşturmakta geri kalan eşyalar ise genellikle dosya ve evrak kısımları olarak özetlenebilmektedir. Kamu kurum taşımacılığı işini üstlenen nakliye firmasının montaj işlerini mutlaka özenle yerine getirmesi, taşınacak olan tüm sınıf eşyaların ambalajlama sürecini titizlikle tamamlaması gerekir.  
Ambalajlama ve montaj işlemlerinin yanı sıra eşyaların olması gerektiği gibi istiflenmesi, taşıma firmasının her bir ayrıntıyı önceden düşünmesi de bu taşımacılık hizmetinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kamu Kurum Taşımalarınız Rensa Taşımacılık İle Kusursuzdur

Rensa Taşımacılık ilk olarak sizlere güven vermekle hükümlüdür. Bu doğrultuda çalışmalarına devam Rensa Taşımacılık, kamu kurum taşımacılığı için sizlere ilk olarak güven vermeyi hedefler. Sizler de firmamız ile kamu kurum taşımacılığı hususunda irtibata geçtiğiniz takdirde kendinizi güvende hissetmeye başlarsınız. Firmamız ilk olarak uzman incelemesi sürecini başlatır. Bu sürecin başarı ile tamamlanmasının ardından sizler ile birlikte belirlenen gün ve saatte alanında uzman ekibimiz ihtiyacınız boyutunda bir araçla beraber adresinize gelir. Siz de Rensa Taşımacılık’ın kalitesiyle tanışmak için bizlere ulaşabilir ve gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

 

Kaliteli Taşımacılık Hizmeti !

Sizde Kaliteli Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin İletişime Geçiniz.

Canlı Destek Hattı